مقالات

Occupational therapy for children.masiha-rehabclinic
مقالات

کاردرمانی کودکان

کاردرمانی کودکان یک رشته دانشگاهی است که در شاخه توانبخشی قرار می گیرد. این رشته کودک را از نظر جسمی و روحی به طور کامل مورد بررسی قرار می دهد و با توجه به توانایی و عملکرد جسمی و روحی و روانی بیمار برخی تکنیک های حرکتی و توانبخشی را برای درمان وی در پیش می گیرد.

ادامه مطلب»
Occupational therapy in Tehran,masiha-rehabclinic
مقالات

کاردرمانی در تهران

کاردرمانی که در اصطلاح پزشکی (occupational therapy) یا به زبان ساده تر ارگوتراپی نیز گفته می شود یک رشته دانشگاهی از زیر شاخه علوم پزشکی بوده که به طور کلی فرد را از نظر روحی و جسمی مورد بررسی قرار می دهد و تمام عوامل جانبی که بر روی عملکرد فردی و اجتماعی را در بر می گیرد.

ادامه مطلب»
کاردرمانی ذهنی - مسیحا رهاب
مقالات

کاردرمانی ذهنی

در این مطلب میخواهیم کار درمانی ذهنی را مورد بررسی قرار داده و فواید و کاربردهای آن را بشناسیم. همچنین میخواهیم بدانیم چه کسانی به کار درمانی ذهنی نیاز دارند. اگر شما نیز به خواندن چنین مطلبی نیاز دارید لطفا تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

ادامه مطلب»
کاردرمانی در تهرانپارس - گفتار درمانی مسیحا
مقالات

کاردرمانی در تهرانپارس

در این مطلب میخواهیم در مورد کاردرمانی در تهرانپارس توضیحاتی را خدمت خوانندگان این مطلب ارائه کنیم، ابتدا میخواهیم بدانیم کار درمانی چیست و فواید آن کدام است سپس یکی از معتبر ترین کلینیک های کاردرمانی در تهرانپارس را به شما معرفی کنیم.

ادامه مطلب»
گفتار درمانی شرق تهران - مسیحا رهاب
مقالات

گفتار درمانی شرق تهران

در این مطلب می خواهیم همه ی اطلاعات لازم در مورد گفتار درمانی را در اختیار خوانندگان این مطلب قرار دهیم. قبل از هر چیز بهتر است یکی از برترین مراکز گفتار درمانی در شرق تهران را به شما معرفی کنیم. مرکز کار درمانی و گفتار درمانی در شرق تهران به نام کلینیک مسیحا…

ادامه مطلب»
کاردرمانی
مقالات

کاردرمانی

کاردرمانی به عنوان یکی از شاخه های مهم توانبخشی شناخته می شود. تاثیر کاردرمانی در تقویت و بهبود اختلالات افراد بسیار موثر است. در این

ادامه مطلب»
پشتیبانی سایت